Останні відгуки
- ПП "Агата-Буд"013Сподобалось:Замовляли вікна. Якість гарна ,вже понад три роки їм,жалітись нема на що. Ціни доступні.більше 7 років тому
- Салон штор "Milana"03Сподобалось:Великий вибір тканини для штор і фурнітури для них . Продавець приємний і ввічливий .більше 7 років тому
- Мережа студій дверей та вікон "Daore"03Сподобалось:Хороший вибір дверей , гарної якості . Консультанти допомагають з вибором .більше 7 років тому
- Відкриття виставки робіт Школи борщівської народної сорочки09Борщівська вишивка - це справжній витвір мистецтва. На цій виставці були представлені роботи вишивальниць, я...більше 7 років тому
- Відкриття виставки робіт Школи борщівської народної сорочки012Побувала на відкритті виставки і дуже вражена. Дізналася з чого все почалося і завдяки чому славетна вишивка ...більше 7 років тому
- Дім світла03Сподобалось:Гарний вибір світильників ,є різні на будь який смак . Ціни дорожчі , але якість того варта .більше 7 років тому
- ПП "Агата-Буд"018Сподобалось:По рекомендації багатьох знайомих звернулась сюди та не пожаліла. Сьогодні випускається велика ...більше 7 років тому
- Фітоцентр "Примафлора"03Сподобалось:Великий асортимент продукції лікувальної на травах , різні настоянки , таблетки , відвари , ціни середні . Продавці приємні.більше 7 років тому
- ПриватБанк02Сподобалось: Приват Банк ? -- цим банком користуюсь напевно років із 10!!! Думаю це не малий термін))) Один із най...більше 7 років тому
- AVON03Сподобалось:Не погана декоративна косметика , є також і засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла .Приємні продавці .більше 7 років тому
- Ultra-mebli03Нещодавно придбали новий диван якістю задоволені ціни привабливі рекомендуюбільше 7 років тому
- Салон "ЦеКо"04Сподобалось:Великий салон з дверима, та різною фурніторою до них , є також замки для дверей .більше 7 років тому
- Студія дизайну "Простір"02Сподобалось:Дуже хороша студія , консультанти шукають підхід до кожного клієнта . Дизайн можна підібрати до будь якої кімнати і місця .більше 7 років тому
- Родина за хвилину04Фільм для сімейного перегляду,є багато смішних моментів в деякій мірі і повчальний,.я б навіть сказала надихаючий робити добро!більше 7 років тому